Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a Google...

Miért csinálja ezt a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Leggyakrabban a Facebookon fordul elő, de néha a YouTube-on is tapasztalom. Ha egy adott oldalon túl sok a bejegyzés (YouTube esetében a videó) és sokat kell lefele görgetni, egy idő után a következőt írja ki:

"A manóba! Valami nem sikerült a weboldal megjelenítése során."

Majd felajánlja az újratöltést, de ilyenkor visszaugrik a lap tetejére. Ha újra legörgetem, nagyjából ugyanazon a ponton megint megjelenik ugyanez a felirat. Próbáltam inkognitó ablakban is, de ott is ezt csinálja. A beállításokon nem akarok változtatni, a sütiket sem fogom törölni emiatt az 1 probléma miatt (főleg mivel utána sem garantált, hogy megjavul). Szerintem az lenne a megoldás, hogy a hosszú görgetések helyett fel kellene osztani az adott oldalt (mint ahogy a Google találatoknál is teszik), így elkerülve az oldalösszeomlást.



2022. okt. 20. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg elfogyott a memória
2022. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet amit az #1 írt.

Nekem régi telomon amikkor ez volt bezártam mindent amin a telomon megvolt nyitva a Googlen kívül és ez jött be

2022. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!