Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldal hostoláshoz milyen...

Weboldal hostoláshoz milyen providert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Django-t használok egy weboldalamhoz, amin hibabejelentéseket tudnak csinálni akiknek adtam hozzáférést.


Szeretném 24/7 hostolni, nem kell nagy sebesség, csak lehetőség egyedi domainre (van egy vásárolt domainem), meg egy SQL providerre, ez lehet akár sqlite, mysql, stb stb... bármi amit a Django kezelni tud.


Nincs szó semmi nagyobb dologról, csak ennyire van szükségem, még bevételem ezekből nincs és nem is lesz egy ideig, de tesztelni jó lenne.


Herokut használtam eddig, mert piszok jó volt a free planje, de nov. 10-től megszüntetik, így muszáj lesz váltanom.


2022. okt. 21. 16:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Eddig hárman írtak privátban hogy mit ajánlanak, köszönöm is tényleg, de kiemelném hogy mivel nincs és nem is lesz ezekből bevételem (mert diák vagyok egyelőre), ezért a Heroku Free planjéhez hasonló megoldást keresek, tehát egy Ingyenes plant, amennyiben van rá lehetőség.
2022. okt. 21. 18:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Oracle Cloud

[link]

2022. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!