Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube-bal kapcsolatban...

A YouTube-bal kapcsolatban van kérdésem, kettő is. (?)

Figyelt kérdés

Szóval előfizető vagyok.


Az egyik problémám, hogy este ki se lépek, mégis kijelentkeztet. Minden reggel újra be kell lépnem. Ez miért lehet?


A másik, hogy árulja már el valaki, hogy mi az a lejátszási sor? (Nem lejátszási lista.)



2022. okt. 22. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a böngésző bezárásakor törlöd a sütiket, a bejelentkeztetés is megszűnik. A lejátszási sor egy olyan lista, amibe beválogatsz videókat az egymás utáni lejátszáshoz (felülbírálod az algoritmus ajánlásait, és helyette te határozod meg a következő videót), de nem mented el önálló listába.

Mindkét dolog független az előfizetéstől (az első az oldaltól is).

2022. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Ó, nagyon köszönöm!


Csak az a fura, hogy a spotify-ra is elő vagyok fizetve és az nem jelentkeztet ki. Akkor állítsam be úgy a beállításokat, hogy ne törölje a sütiket?


És a lejátszási sort hol tudom megnézni? Baromira zavar, hogy az elején véletlenül oda mentettem el számokat és egyáltalán nem találom, hogy hol van...

2022. okt. 22. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A kijelentkeztetés biztonsági okokból mindenhol van. Bizonyos idejű inaktivitás után kiléptet. Bankoknál ez pár perc, máshol pár óra vagy pár nap is lehet..
2022. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lejátszási sor nem menti el a videókat úgy, mint egy lejátszási lista.
2022. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3


Mondom, hogy a spotify nem jelentkeztet ki.

2022. okt. 22. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:

4


Akkor ezt nem értem. Amikor az elején még véletlenül a lejátszási sorhoz adtam számokat, azok akkor nem tárolódtak el sehol? Tehát nem fogom megtalálni őket? De akkor hol voltak akkor, amikor még véletlenül a lejátszási lista helyett a lejátszási sorhoz adtam őket?

2022. okt. 22. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Max akkor találod megőket, ha lejátszottad őket és bekerültek a megtekintési előzményekbe. A lejátszási sor csak a böngésző session-ön belül tárolódik el és törlődik egy idő után. Az éppen aktuális lejátszási sor jöbb alul van kicsiben, ha pedig meg van nyitva egy videó, akkor jobb oldalt.
2022. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


Köszönöm! Nem is tudod, milyen hálás vagyok! (Van némi kényszerbetegségem, akkor most ezt a témát végre lezárhatom magamban.) Köszi még 1x.

2022. okt. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!