Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem tudok tablet-rol...

Miert nem tudok tablet-rol minden oldalra belepni?Ide be tudtam lepni de pl az eon.hu oldalra nem tudok.W-lannal rendben van minden.Azt irja ki hogy nem tud biztonsagos összeköttetest biztositani.

Figyelt kérdés
Szamitogepem tegnap este kikapcsoltam ma meg nem lehet bekapcsolni.Fene tudja avval is mi törtent ugy tünik nem kap aramot igy nem tudom mit csinaljak.Fontos lenne az eon-hoz belepni.
2022. okt. 23. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy egy működésképtelen gépről nem lehet az eon-hoz belépni. 🙄
2022. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat a tablet müködik most irok rola. Tabletról akarok belepni.Olyan hülye azert nem vagyok hogy ne tudjam hogy ami nem müködik arrol nem tudok belepni.Ha olvasni tudtad a kerdesem es olvasom a valaszod akkor müködi k a tablet
2022. okt. 23. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tud működőképes kapcsolatot létesíteni, akkor a HTTPS nem működik. Idő jól be van állítva a táblagépen? Milyen idős?
2022. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az idö jol van beallitva a tablagep kb 1o eves lehet talan valamivel idösebb Samsung Most latok itt egy olyan valamit talan villaskulcs neve.Nem tudom az mi lehet.

Köszönöm a segitsegedet

2022. okt. 23. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
És a böngésző amit használsz gyári, vagy valami normális (Chrome, Firefox) ami frissítve van? Ha előbbi és 10 éves a böngésző maga is akkor nem csodálom hogy bizonyos weboldalak nem támogatják hogy egy biztonsági résekkel teli böngészővel lépj be egy oldalra ahol szenzitív személyes adataid vannak.
2022. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1o (...) éves Androidra nincs modern, biztonságos böngésző. Gondolom amúgy sem egy erőmű az a tablet.
2022. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!