Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Messengeren egy olyan...

Ha Messengeren egy olyan személynek írok, akinek még korábban nem írtam, akkor ugye az engedélykérések közé kerülök, amit ő nem biztos hogy észrevesz. Mit tudnék tenni, hogy hamarabb lássa? Vagy csak várok és hátha észreveszi?

Figyelt kérdés
Ha bejelölöm FB on akkor hamarabb megkapja?

2022. okt. 23. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetbe kerül az engedélykérések közé. Van amikor igen - van amikor nem.

És így van - ha bejelölöd ismerősnek - akkor biztosan megkapja (ez a legbiztosabb módszer).

2022. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha bejelölöm akkor már biztosan megkapja, vagy ahhoz még vissza is kell jelölnie?


Ha nem ismerősöm, akkor mitől függ, hogy engedélybe kerülök-e?

2022. okt. 24. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha bejelölöd akkor biztosan megkapja.


Az hogy mitől függ hogy jelölés nélkül megkapja e - azt nem tudom. Kb a véletlenen.

2022. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én először írtam utána jelöltem. Így még van esély?
2022. okt. 24. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Úgy is jó szerintem...
2022. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már közel egy napja üres karika, tehát még meg se kapta. Nem baj, várok még hátha...
2022. okt. 24. 12:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta küldtem neki még egy üzit, de még így sem kapta meg.
2022. okt. 24. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az ismerösöd akkor engedélykérések között jelenik meg. Ha az ismerösöd (nem elég jelölni) akkor automatikusan megjelenik a chat.
2022. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!