Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálják ezt? (jó...

Miért csinálják ezt? (jó hosszú magyarázat lejjebb)

Figyelt kérdés

A DeviantArt tele van kamufelhasználókkal, akik csak azért csinálnak accountot, hogy egy-egy nevet lefoglaljanak. Kutya, macska, kecske, elf...stb ezek mind nem létező felhasználók. Nem tesznek fel semmit, nem favolnak, nem watcholnak, nem írják meg elérhetőségüket. Ez miért is jó?


A másik kategória, akik regisztrálnak, fel is töltenek képet, ami nem saját, sőt nem felel meg az oldal egyik szabályzatának. Ráaadásul mindenkit azzal nyaggatnak, hogy küldjön nekik pontot, ha meg nem teszik, szétoffolják az üzenőfalat.


2010. szept. 28. 07:23
 1/2 anonim válasza:
Ha nem tetszik Neked az említett oldal akkor minek látogatod,hogy bosszantsd vele magad ?
2010. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az előbb említett oldal, sokat járok fel, aktív felhasználó vagyok, csak ezt nem értem. Ennyi.
2010. szept. 28. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!