Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes a facebookra regizni?...

Érdemes a facebookra regizni? Pozitív, negatív tapasztalatok pl az iwiw-hez képest?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Korábban úgy voltam vele, hogy már megint egy trendi hülyeség. Mikor láttam hogy már a fél ország fent van és a csapból is ez folyik, úgy döntöttem meglesem mi ez a nagy durranás. Eleinte nem fogott meg annyira, aztán egy nap jobban belemélyültem, végül is rájöttem hogy nem olyan rossz az. Persze nem függök rajta a nap 24 órájában, de jelentősen gyorsabb, funkció dúsabb, kevesebb reklámmal is rendelkezik, tehát összességében jobb mint az iwiw és társai.
2010. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Sokkal jobb mint az iwiw, vagy bmelyik más.... Minden szempontból :) Regisztrálj! :)
2010. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 beamira válasza:
8%

Hát sztem, meg az iwiw jobb...., sokkal jobban ki lehet igazodni rajta, mármint az iwiw-en, a facebook-kal ellentétben, nem tom nekem a 'fész' oan kezelhetetlennek tűnik, nem csak tűnik az is :/

Remélem, válaszommal segítettem:)

2010. okt. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

05:26!


Az iwiw-re nem tudok írni, hogy mekkora szar. Alapból minden funkció van fb-n, erre egyik nap elmegyek, hopp iwiw-re is berakták az összeset. Teszem azt csevegő, phrases. És még sok más. Alapból nincs tele reklámmal. Sokkal gyorsabb. Jobb dolgokat lehet benne csinálni. Iwiw-myvip, stb olyan szempontból nem kötött le, hogy havonta se léptem be. Itt napi 10-en órát is el tudok lenni.

2010. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én szeretem az iwiw-et!De a facebook-ot is. De még úgy igazán nem jöttem rá fél év alatt,hogy mi olyan nagy szám a facebook-ban...annyira engem nem tud lekötni,pedig nem vagyok vén...És szeretek lógni a neten.
2010. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
iwiw myspace myvip tagged bebo ... mindegyik egy bugos szar :) facebook sem tökéletes de ezekhez képes bőven a jövőben jár sokkal jobb
2010. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én iwiw párti vagyok.
2010. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha választani kell a sok közül,fészbuk...a többiről töröltem is magam mert fölösleges..a fészbukon minden egyhelyen van
2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!