Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha ncore-n egyik fiókomról...

Ha ncore-n egyik fiókomról kérek egy torrentet, majd a másikról teljesítem, akkor kiszúrhatják, hogy mindkét fiók mögött én vagyok? (a felhasználónév is hasonló, csak más a szám a végén :D )

Figyelt kérdés
Ijesztgetnek mindenfélével, de évek óta a fiókot is többet használjuk, és semmi probléma nem volt emiatt.

#fiók #pont #nCore #Torrent #torrent kérés
2022. nov. 5. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarsz pontszámot konvertálni? Meghívni egy harmadik fiókot is belőle, de félted az első fiókot? Ha lebuksz, úgyis tiltják mindet. Pontszámot másra nem tudsz használni.
2022. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy helyen szeretném látni a pontokat, de egyébként nincs konkrét célom velük. Van mindkét fiókon 20k+ pont, de az egyik elite már, és azon szeretném látni a másik fiókom pontjait is. (az a tartalék, ha az elsővel gond lenne)
2022. nov. 5. 09:38
 3/5 anonim válasza:
82%

Azzal számoltál, hogy a kérésre felajánlott pontoknak csak a felét kapja meg a kérést teljesítő?

Talán épp az ilyen ötletek miatt állították be úgy a kéréseket, hogy fel pontmennyiséget a rendszer elveszi.

2022. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul meg ez azért is veszélyes, mert a rendszeres feltöltők, akik az NCorre-ra tolják a cuccokat, igencsak éberek, és nagyon gyorsan tudnak reagálni a kérések teljesítésére.

Egyszer kértem, és 10 perc múlva már teljesült is a kívánságom. Szóval csak óvatosan, mert ha valami könnyen beszerezhető dolgot kérsz, akkor könnyen elveszítheted a pontokat, mert az kapja, aki teljesíti a kérést.

2022. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy valakik erre ennyire vadásznak. Ahányszor feltöltenek egy új torrentet rögtön van 15-25ember, aki le is tölti. Gondolom ezeknek automatizálva van valahogy ez.
2022. nov. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!