Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy a telómon ne legyek kitiltva a Snapchat alkalmazásból?

Figyelt kérdés
Na hát még augusztusban valami bug lehetett, és a saját profilomat dobta fel a snap, más névvel, de ugyan azzal a felhasználónévvel. Én jelentettem, aztán azóta nem tudok bejelentkezni egyik fiókba se a telefonomon, ha csinálok újat, az egy idő után törlődik. Másik telefonon viszont be tudok jelentkezni. A weboldalon már feloldottam a fiókom, mert átmenetileg van zárolva. De már november van, és azért eltelt pár hét. Sok barátom van ott, ezért kellene megoldani ezt valahogy :(

2022. nov. 5. 09:39
 1/2 anonim válasza:
33%
A sznepcset amúgy is egy hulladék, nem kár érte
2022. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írj nekik(a készítőknek) uzenetet. Play áruház(vagy neemtudom neked mi van) bemesz a snapchat letoltesehez es ott tudsz nekik talan irni. Sok sikert
2022. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!