Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yettel OtthonNet vélemények?

Yettel OtthonNet vélemények?

Figyelt kérdés

A Yettelnél vagyok, de internetcsomag váltás előtt állok. A szolgáltatással meg vagyok elégedve, csak több netre van szükségem. 150 GB netet fogyasztok havonta.


2 lehetőségem van:


500 GB mobilnet: [link]


Vagy ez a korlátlan 6 ezerért: [link]


Akinek ilyen van az tudna tapasztalatokat mondani? És az 500GB miért drágább, mint a korlátlan?



2022. nov. 5. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A korlátlan helyhez van kötve
2022. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

#1. Hozzáteszem hogy az adott irányítószámon belül (amire kéri az ügyfél a szolgáltatást) működik...

Szóval egy kis város, valószínűleg csak egy irányítószámhoz tartozik, így azon a településen elérhető a szolgáltatás

2022. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen elérhető.


Holnap megyek be a Yettelbe elintézni a dolgokat.

2022. nov. 7. 20:00
 4/10 anonim válasza:

[link]

Ezen a linken leírja a Yettel., hogy az adott irányítószámon belül használható: "A tarifacsomag kizárólag a normál felhasználás szabályainak betartása mellett használható, egyéni felhasználásra. Roaming szolgáltatás nem elérhető Yettel OtthonNet és OtthonNet Pro tarifacsomagok esetén, valamint a korlátlan adathasználat csak belföldön, az adott irányítószám területén érvényes."


Tehát attól függ hogy otthon (vagy annak közelében) vagy máshol is szükséged lenne a netre.

2022. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak otthon.
2022. nov. 7. 20:07
 6/10 anonim válasza:
Vigyázz mert amúgy az első linken az "500GB mobilnet" is otthoni használatra van, "Yettel OtthonNet Lite", ez is helyhez kötött
2022. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha otthon szeretnéd csak használni, akkor a korlátlan OtthonNet/OtthonNet Pro a legjobb választás
2022. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, a sima korlátlan OtthonNetre esett a választásom. Csak otthoni használatra.
2022. nov. 7. 20:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Na megvan, minden fasza
2022. nov. 8. 17:53
 10/10 Kancácska ***** válasza:
Nekem a sima otthon net van, 4G-s. Tetszik mert semmi vezeték. Most viszont hálózatfejlesztés után megjelent az 5G. Szerencsére rálátok az adóra, ötödiken lakom, velem szemben szemmagasságban van egy négyemeletes tetején, kb. 300 méterre. 1400-1500 Mbps le és 150 Mbps feltöltéseket mérek minden napszakban már két hete ott, ahol most a 4G-s router van. 3 féle telefonnal is mértük, még a legeldugottabb helyeken is, több betonfal mögött is van 5-700 Mbps. Jeleztem is a Yettel felé a tarifaváltást, remélem hamar megoldják. Amúgy szuper szolgáltatás, a tv csomaggal együtt rendeltem és a vodafone/upc moslékot dobtam ki sok év kínlódás után végre.
2023. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!