Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a YouTube-on...

Csicsky kérdése:

Miért nem tudok a YouTube-on a videókhoz hozzászólást írni?

Figyelt kérdés
Ha írok egy hozzászólást egy videóhoz, az ugyan megjelenik az oldalon miután közéteszem, de ha az oldalt frissítem, akkor már nincs ott. Próbaképp egy másik videónál egy régebbi hozzászólásomat kiegészítettem, erre a közzététel után ez is eltűnt. A Google-tól semmilyen értesítést nem kaptam arról, hogy valamilyen letiltásban lenne részem. Ellenben ha valakinek a válaszához írok választ, az rendesen megjelenik, az oldal frissítése után is ott van. Máskülönben PC-ről írok, a gépen Windows 10 van (legális). Hol lehet a hiba?

2022. nov. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a csatornán úgy vannak beállítva a kommentek, hogy engedélyezni kell. Állítsd át a kommentek sorrendjét úgy, hogy a legújabbakat mutassa.
2022. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átállítotam a sorrendet a legújabbakra, de akkor sem lehetett látni.
2022. nov. 5. 17:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egy másik Gmail fiókkal bejelentkezve írni hozzászólást, de az se jelent meg és nem is jelzett vissza, hogy valami hiba lenne. Az egyik régebbi hozzászólásomat egészítettem ki, majd miután közzé akartam tenni törlődött az egész hozzászólás.
2022. nov. 9. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a böngészőben a gyorsítótár és a sütik törlését az Előzményeknél. Furcsa hibákat tudnak néha okozni, egy próbát megér. Másik böngészőben is tapasztalható a jelenség?
2022. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!