Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Tőr böngészőbe beírom a...

Ha a Tőr böngészőbe beírom a facebook.com-ot, akkor miér jön be alapból magyarul?

Figyelt kérdés
Nem tudhatja, hogy én honnét betétek hisz tor. Vagy a tőr is magyar és ezért?
2022. nov. 5. 20:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

*TOR


Bocsi, csak ez a hulladék folyton átírja.


Tor böngészőre gondoltam.

2022. nov. 5. 20:39
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Mivan? Beleharapott a kígyó a farkába? :D
2022. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

A böngésző anonimitást ad neked de attól még látja, hogy magyar IP címről netezel.

Amire te gondolsz, az a VPN.

2022. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó, kevered a szezont és a fazont.

TOR esetben az exit node a fontos, az amit úgymond minden más lát, tehát az FB is az exit node adatait látja, és ha az véletlen pont hazai akkor a hazai oldalt fogja megjeleníteni, ennyi az egész.

2022. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
46%

Most ezzel az a baj, hogy nem magyar ip-t kaptam. Ellenőriztem.

Ráadásul ha újra és újra elindítom, akkor is magyarul jön be.


Ezért fura nekem.

2022. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
"Bocs, nem tudtam, hogy szellemileg sérült vagy." mondja privátban az okoska aki még gép segítségével sem tud helyesen írni. Azért írtam az 1-esben azt amit, mert kedveském te láthatóan azt hitted, hogy a tor böngésző úgy működik mint a herripotterben az a köpeny. Felteszed és eltűnsz az internetről és senki sen fogja látni, hogy csúnya dolgokat töltesz le, vagy éppen elküldesz embereket melegebb éghajlatra név nélkül. Aztán szembe jött a valóság... Akkor ki is a retardált? Legalább olvasnál utána, hogy mi is az a tor, és hogyan működik.
2022. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Állítsd át a böngésző nyelvét angolra.
2022. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

"És igen. A tor így működik. Elrejt téged/ a használót. Ha nem így lenne lebuktam volna már évekkel ezelőtt, amikor kb. 50-60 gramm xxxx-et rendeltem.


Azóta ebből lett 2 autóm és egy házam. Szóvala tor működik."


Ugye akkor volt annyi eszed is, hogy ezt is tor alól írtad, mert volt már példa a GYK történetében hogy hasonló kijelentés után a kommandósok " kopogtattak " embereknél.

2022. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

#9 (Nem nekem válaszoltál)


Igen, csak ő az ISIShez akartak csatlakozni, ez meg csak itt veri magát a semmire :D


Kérdező: Azért, mert magyarra állítottad a Tort, ennyi.

2022. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
*ők
2022. nov. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!