Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Disney+ nem játsza le a...

Disney+ nem játsza le a filmeket, sorozatokat?

Figyelt kérdés
Adott egy Dyras 4k Smart TV, eddig a Disney+-t behozta Wifiről, de mivel nagyon rossz a wifi minőség, ezért ethernet kábelre kötöttem a TV-t és azóta a Disney+ nem játszik le semmilyen filmet/sorozatot. Viszont HBO Max, Youtube, Netflix működik. Routert sajna nem tudom közelebb hozni, illetve nagyon sok mindent megpróbáltam, és már nem tudom mi tévő legyek.

2022. nov. 9. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A support mit mond erre?
2022. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudják mi lehet a baj. Másnak működik Ethernet kábellel is, nekem nem :/
2022. nov. 9. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az, hogy "nem játssza le a filmeket"? Elindul az alkalmazás a TV-n, be tud jelentkezni, megjelennek a választható tartalmak? Ad valamilyen hibaüzenetet?
2022. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megjelennek igen a választható tartalmak képpel, mert betölti a képeket, de nem játsza le semelyiket, hanem csak forog a kör vagy ha folytatni akarok egy filmet/sorozatot akkor meg semmi hibakóddal azt írja, hogy hiba történt, nézzek utána az oldalon a problémának, de semmi ehhez foghatót nem találtam :/
2022. nov. 9. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az appot. Más streaming alkalmazás működik? Pl. YouTube.
2022. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már újratelepítettem vagy 5x körülbelül, illetve a TV-t is 2x visszaállítottam Gyári állapotába. Az összes másik streaming platform működik.
2022. nov. 9. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!