Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Magyar Kétfarkú Kutyapárt...

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt Rendkívüli Ügyek Minisztériuma weboldalának "Bejelentések" menüjét böngészve csak nekem fagy ki az asztali számítógép és az okostelefon?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból böngészném a Magyar Kétfarkú Kutyapárt Rendkívüli Ügyek Minisztériumának weboldalát, azon belül is a "Bejelentések" menüt, ugyanis érdekelne hol mennyi problémát jelentettek be. Azért csak böngészném, mert asztali számítógépen és okostelefonon is rendszeresen kifagyok, újra köll indítsam a készülékeket, ha újra működésre akarnám bírni az eszközeimet. (Ugyanis percek alatt se tudok kiolvadni a kifagyásból.)


Több böngészővel is próbálkoztam: Firfox, Brave, Chrome... Mindegyiken fennáll a probléma.


Hozzáteszem nem emlékszem mikor futottam bele utoljára olyan weboldalba, ami kifagyasztotta volna az asztali számítógépemet. Talán a Flash-korszakban voltak olyan weboldalak, de ott max a böngésző murdelődött meg.


Érdekelne, hogy másnál is ilyen katasztrofálisan működik a Rendkívüli Ügyek Minisztériuma? Mi lehet az oka, hogy csak és kizárólag ettől az egy weboldaltól, ennek az egyetlen egy menüjétől fagyok ki (számítógépestől, okostelefonostól, mindenestől)?



2022. nov. 10. 10:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

(Az említett weboldal webcíme: [link]


Illetve az említett menü webcíme:

[link]

)

2022. nov. 10. 10:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fagy le, de azért látszik hogy rengeteg nagy méretű képet kell betölteni. 50 előnézeti kép van, letöltöttem egyet belőle és majdnem 5 megás volt. Úgy ahogy van röptében a teljes méretű 12 megapixeles mobilos kép bármilyen tömörítés nélkül be van tallózva. Ha mind ilyen 3-4 megás nyersanyag, akkor az oldalnak majdnem fél gigányi adatot kell betöltenie laponként, amitől megfeküdhet egy lassabb netkapcsolat és eszköz.
2022. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem fekszik meg de kétfarkúaknak vszínű nem volt pénzük rendesen megcsinálni ezt az oldalt.
2022. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Operán megy probléma nélkül.
2022. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Celtix ***** válasza:
100%
Nem fagy le (chrome, debian 11). De nem acélos a sebessége, az tény.
2022. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Celtix ***** válasza:
100%
Bár minden politikus ilyen gyorsan reagálna....ahogy leírtam, már jött az üzenet Gergőgől, hogy már új oldal van csak még nem publkus. Kis türelmet.
2022. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#2: Gyorsabb netkapcsolattal alatt is kifagyok.
2022. nov. 26. 09:36
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
49%
#7 mert rossz a geped tele van virussal
2022. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Nincs tele vírusokkal. Full legális forrásokból töltök le szoftvereket, fájlokat. Rendszeresen futtatok antivírus, antimalware, antispyware szoftvereket.
2022. dec. 2. 08:17
 10/11 A kérdező kommentje:
#8: Milyen aberált vírusok lehetnek azok, amelyek csak és kizárólag akkor vágják haza a számítógépemet, ha az MKKP által fenntartott weboldalt böngészek. :DDDD
2022. dec. 2. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!