Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet nyerni online kaszinó...

Lehet nyerni online kaszinó játékokkal? (a megbizható oldalakra gondolok)

Figyelt kérdés

A minap belefutottam egy illető hirdetésébe (instagramon) hogy van egy bizonyos rendszer amivel kijátszhatoak az online kaszinók algoritmusai.

Betanit téged hanyszor pörgess, milyen téttel jatsz (a tét lehet akár 10 euro is). Állitja ezzel a modszerrel tuti biztos a nyerés és a nyereségből 10%-ot kér (ami szerintem korrekt win-win-márha igaz). Van ezzel vkinek tapasztalata? Nem vagyok naiv, ilyen kommentektől kiméljetek. Pusztan kiváncsiság, hogy mennyire kijatszhatoak az online kaszinok.



2022. nov. 10. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az online kaszinok algoritmusa teljesen veletlenszeruen generalja az eredmenyt. Lergyszerusitve neked van pl. 0.5% eselyed nagyot nyerni. Tokmindegy, hogy 2x vagy 2000x nyomsz ra a gombra, akkor is ugyanakkora az eselyed nyomasonkent. Ergo az, hogy hanyszor porgetsz teljesen irrelevans. Plusz ha belegondolsz, ha barmi ilyesmi mukodne, mar nem lenne online kaszino, mert mindenki ezt csinalna.
2022. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ha tuti biztos lenne a nyerés akkor majd hülye lenne hirdetni meg megosztani másokkal, ő nyomná éjjel-nappal egyedül. Gondolom fizetni kell, hogy megossza veled a "titkot"?
2022. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
éppen az hogy a fizetséget a te nyereményedből kéri amit fent is emlitettem (10%). Kérdezősködtem tőle.
2022. nov. 10. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kerne el mindenkitol 10%-ot, ha ő maga is nyerhetne akarmennyiszer 100%-ot?
2022. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lehet már tiltólistán van annyiszor nyert :D vagy megtöbbszörözi a bevételét ilyen modszerrel (márha működik). Ha csak 20 ember nyer naponta az már egész jó passziv jövedelem neki
2022. nov. 10. 13:19
 6/12 ludicrousSpeed ***** válasza:
70%
Nem, hiába vergődsz, nincs ilyen.
2022. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem vergődök, informálódok. Legyen szép napod :)
2022. nov. 10. 13:32
 8/12 ludicrousSpeed ***** válasza:
70%
A választ már az első hozzászólásban megkaptad. Minden további win-win meg biztos ez, biztos az csak vergődés.
2022. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tapasztalatot.
2022. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy lehet.

De valószínűbb, hogy hosszabb távon csak veszítesz vele.

2022. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!