Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Technikai kérést kérdeznék...

Technikai kérést kérdeznék tőletek amikor belépek OME-tvzni a webkamerán nem jelenik meg jobb oldali részről a kamerám csak a fekete kép ez mitől nem jön létre?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni videócsetezni de nem észlelte a kamerámat és sötét képet adott meg mi lehet a hiba Windows 10 fut rajta. ha valaki bármi érdemlegeset tudd hozzászólni ilyen hiba esetén kérem legyen szíves megírni számomra.

2022. nov. 10. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
valami hiba van a gépezetben.
2022. nov. 10. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg ad e képet.

Ha nem, akkor vagy a kamera rossz, vagy driver kell hozzá.

2022. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 10. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most ennél a internet linknél amit kaptam bejött a webkamera csatlakozása csak amikor az OME-tv-nél elfogadom a kamera kérelmet ott add ki valamiért sötét képet nem jön be normálisan az a webkamera kép aminek bekell jöjjön.
2022. nov. 10. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.

Régen volt a kamera kép ablakjának az alján egy fogaskerék ikon, ha arra rányomtál akkor ott voltak különféle kamera és hangbeállítások.

Nem tudom hogy ez ma hogyan működik. Ki akartam próbálni de ahogy megnyitottam az oldalt láttam, hogy csak fészbúk regisztrációval lehet használni, így offoltam is azonnal.

2022. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!