Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonon hogy kell a Gmail...

Telefonon hogy kell a Gmail alkalmazasban a Google fiokokbol kijelentkezni?

Figyelt kérdés
Huawei telefonom van és el akarom adni, most törlök le róla minden adatot. 3 email fiókkal is be vagyok jelentkezve, nem csak Gmail alkalmazasban hanem youtube, Google play ben is es nem találok olyan opciót hogy kijelentkezés. Vagy ha letörlöm az alkalmazást, kijelentkeztet? Hogy működik ez?
2022. nov. 10. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem jól csinálod. Ha el szeretnéd adni a telefont, akkor érdemes egy gyári visszaállítást csinálni rajta. A beállításokban keress valahol olyat, hogy gyári adatok visszaállítása.
2022. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A beállításokban van olyan, hogy felhasználók és fiókok, ott minden fiókodat el tudod távolítani, nem csak a gmaileseket, hanem Facebook meg minden. Ha biztosra akarsz menni még a gyári visszaállítás előtt.
2022. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Eladtam a telefont, megcsináltam a gyári visszaállítást. És persze nagyon elfelejtettem a netet, míg a Google az accountban nem figyelmeztetett. Egy hónapig használta a haver a netet, az én számlámra...
2022. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha másik gépen megváltoztatod a jelszót,

azonnal kijelentkezik a telefonon.

2022. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Beállítások / fiókok.


Itt MINDENBŐL kijelentkezel, majd EZUTÁN gyári visszaállítás

2022. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a negatív értékelést (4-es vagyok)

akkor is úgy van amit írtam, ha valakinek

nem tetszik.

2022. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyit azért még hozzáteszek az #5-ös

hozzászólás szerint az én telómmal

nem lehet kijelentkezni a gmail alkalmazásból.

2022. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sikerült, én nem pontoztam le senkit :)
2022. nov. 11. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban célszerűbb a gyári visszaállítás, mert akkor minden korábbi adat felülíródik, és onnantól már nem fér hozzá az új tulaj a régi tulaj semmilyen adatához.
2022. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!