Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok napok óta...

Miért nem tudok napok óta mail-t küldeni a freemailról?

Figyelt kérdés
Azt írja ki,hogy a válasz üres.Vagy valami hasonló.
2008. dec. 24. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is kiírja,hogy rendszerhiba!
2008. dec. 24. 17:54
 2/5 yuda ***** válasza:
Én is freemail-es vagyok-sajnos vannak hasonló tapasztalataim-megoldás,hogy többször próbálod és egyszer csak sikerül-nem értem én sem,hogy egy ilyen ismert név,mint a freemail,hogy engedheti meg magának az évek óta tartó problémás működést,ha nagyon zavar,jobb,ha választasz stabilabb email szolgáltatót.
2008. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasoló rossz tapasztalataim vannak. Nem a miértre válaszolok hanem arra hogy hogyan tudod megoldani. Csinálj egy másik szolgáltatónál egy email fiókot /én a gmail-nél csináltam/.Irányíttasd át a freemailes leveleidet. Ha ezekre válaszolsz megadhatod feldóként a freemailes címedet. De szerintem jobban teszed te is ha szolgáltatót váltasz .A freemail már régen nem működik rendesen.
2008. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. dec. 27. 10:17
 5/5 anonim válasza:
Szia..mint az előzőek is válaszoltak neked, sajnos sokszor sarakodik a freemail..olyankor próbálgasd és majd csak sikerül..nem benned van a hiba..a rendszerben :-)
2009. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!