Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik egy-egy...

Tomi48 kérdése:

Miért nem működik egy-egy applikáció a telefonomon wifi alatt? Napok óta a telefonom (samsung galaxy s20)nem nyit meg különböző alkalmazásokat wifi alatt, de mobil net alatt gyönyörűen működik!

Figyelt kérdés

HBO Go, Tinder, OTP Bank, Tenor..

A webview-t töröltem és újra lefrissítettem! A wifi-t újra konfiguráltam.

Szerintetek mi lehet az oka és hogyan tudnám megoldani?



2022. nov. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de te lehet hogy segítettél nekem. Én csak 1 appot használnék, de napi szinten le kell törölnöm és újratelepítenem, mert nem akar működni, csak a nagy kékség van. Eddig eszembe sem jutott, hogy a Telekom wifi miatt lehet. Már majdnem mindent kipróbáltam, de azt még nem hogy mobilnetről próbáljam. Lehet ez lesz a megoldás. Persze neked biztosan nem. Kérdezz rá a Telekomnál, hogy más is jelzett-e ilyen problémát!
2022. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Á, nem, kipróbáltam. Sajnos más lehet a gond. Nem működik mobilnettel sem. Akkor inkább a Samsung lehet a ludas.
2022. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül nálam megoldódott a probléma:

Egyes szolgáltatók tűzfal beállításával van a gond!

Ha modem-wifi készüléketek van amit a szolgáltató biztosított akkor vásároljatok egy gigabites wifi routert és azon keresztül már jól fog működni.

2022. nov. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!