Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube jelszó . Mi lehet a gond?

Youtube jelszó . Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nah szóval arról lenne szó hogy elfelejtettem a youtube jelszómat.


Mikor rámegyek arra hogy elfelejtettem a jelszómat, akkor kiküld az egyik email címemre egy olyat hogy:


Kedves *******!


Mivel a Google-ról jelentkeztél be a YouTube-ra, ezért ott kell módosítanod a jelszavad.


- A YouTube csapata


Ekkor kapok egy linket amira ha rámegyek egyszerűen a google jelszómat tudom !!!CSAK!!! modosítani, a youtub passom pedig nem. Nem szeretném elveszíteni az accom elég sok minden van rajta. Válaszokat előre is kösz.


2010. szept. 29. 19:44
 1/1 anonim válasza:

A Google jól megkavarta a dolgot: nem hajlandó külön üzemeltetni a Youtube-ot, így össze kell kötni a két fiókot, és csak a Google-n keresztük tudsz belépni.

A régi fiókomat még akkor csináltam, amikor ez a rendszer még nem volt, így mikor öcsém véletlenül kilépett, az életbe nem sikerült visszalépnem. Új fiókot csináltam...

Szerintem erősen el kéne gondolkoznod a régi jelszódon, mert máskülönben nem fog menni.

Magát az e-mail-t én sem értem. A Google cse..te el, annyit mondok...

2010. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!