Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Facebook-on név...

Hogy lehet Facebook-on név nélküli bejegyzést írni csoportba?

Figyelt kérdés
Eddig mindig tudtam, de most valamiért nem találom az opciót. És nem, nem tiltottak le, mert egyik csoportba se tudok írni, más meg tud.
2022. nov. 26. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

"És nem, nem tiltottak le, mert egyik csoportba se tudok írni, más meg tud."


Pedig ez pont annak a jele hogy letiltottak. :D

2022. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DK-s ***** válasza:

Az adminnak kell engedélyezni a név nélküli bejegyzést, és ő meg is tudja vonni a lehetőséget.


Admin vagyok.

2022. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DK-s ***** válasza:
Gondolom leesett az is, hogy az admin előtt nem vagy "arctalan". Személy szerint mutat neki a rendszer, hogy te kéred a név nélküli közlést.
2022. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor minden egyes csoportban letiltottak vagy mi? Közben nem is írtam ki sosem olyan dolgot, ami gáz lett volna. Amúgy meg sok esetben ezek egymástól tök eltérő csoportok, köze nincs egyiknek másikhoz témában...
2022. nov. 27. 17:55
 5/10 DK-s ***** válasza:

Annak a valószínűsége hogy mindegyik csoportban sikerült "kihúznod a gyufát", pontosan ugyanannyi, mint bármely csoportban külön-külön.


Az anonim bejegyzés-kérésednek van egy, a jellemedhez köthető oka, ami viszont minden csoportnál ugyanabban a formában jelentkezik, és nagyjából ugyanazt a reakciót fogja kiváltani.

2022. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy ez igaz .. Na és mi van azokkal a csoportokkal, ahol még sosem tettem fel kérdést, de ott ugyanúgy nem találom az opciót, pedig van... ?
2022. nov. 27. 23:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Pl tegnap csatlakoztam egy csoporthoz, ergo nem tilthatnak le a semmitől, mégsem tudok olyan kérdést írni ami név nélküli. Akkor most nem értem...
2022. nov. 27. 23:15
 8/10 DK-s ***** válasza:

#7-nek:


A facebook is bele szokott nyúlni a dolgokba, és önbíráskodik.


Ha például a csoportom tagja lennél, és túl sok lenne már a rovásodon MÁS csoportokban, és nálam próbálnál posztolni úgy hogy még soha nem tetted, a facebook akkor is felfüggeszti a posztodat és ellenőrizteti velem.


Tehát nem enged "csak úgy" posztolni sehol. Minden csoportban az adminisztrátor, "Függőben lévő bejegyzések" mappájába küldi meg, és az admin eldönti hogy engedi -e?


Ugyanígy el tudom képzelni hogy sok csoportban volt gond a név nélküli posztjaiddal, ezért eleve a facebook vonta meg a lehetőséget.

2022. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahham, értem.
2022. nov. 28. 09:46
 10/10 anonim válasza:
Kérdező, megoldódott?
márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!