Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van a facebookon tiltás...

Sssaszem kérdése:

Miért van a facebookon tiltás lehetőség? Miért nem lett volna jobb, ha valaki zaklat akkor adnánk egy esélyt, a tiltás helyett?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 17:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára jó okkal lett letiltva az illető.

Feltételezhetően a zaklatott fél már többször megkérte, hogy nem csinálja, majd saját magára nézve már nem látott több esélyt a tiltásnál.


Az ilyen jellegű atrocitást személyesen kell megbánni.

2022. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Csakegysajt95 válasza:
100%
Ha valakit letiltanak Facebookon, ahhoz nyomós indok kell. Legalábbis nálam.. az a tapasztalatom hogy a szép szó nem használ, aki egyszer olyan végletekig elment, máskor is elmegy. Persze volt hogy idővel rendeztük a nézeteltérést és azóta minden rendben... De semmiképp sem bárkit és bármiért. 50+ éves embernek hiába mondtam, hogy nem vagyok kíváncsi a marhaságára, nyilván nem értette meg. Online térben is jogod van nyugodtan élni, nem kell elviselni mindenki f*szságát.
2022. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kedves 22-es ment a zöld kezecske.
2022. dec. 5. 08:48
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
Milyen kezecskék mennek és hova?
2022. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Lenne egy olyan esélyt adó gombocska, amikor pl: valaki beteg értelmi fogyatékos vagy bármilyen szellemi beteg...... annak lehessen adni egy esélyt, míg az egészséges embernek is lehet adni, ha nem tanul belőle akkor lenne a végleges tiltás. Ez jó ötlet lenne a facén.
2023. máj. 2. 11:33
 26/27 anonim ***** válasza:
68%
December óta még mindig ezen rugózol? Sok embert tiltottam már, és még fogok is. Felnőtt ember vagyok, át tudom gondolni a tetteimet. Eddig még soha nem éreztem szükségét a még egy esélynek. Amikor tiltok, az illető már túl van rajta.
2023. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mi az oka annak, hogy tiltasz valakit?
2023. máj. 2. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!