Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom seedelni a saját...

Hogyan tudom seedelni a saját torrentemet?

Figyelt kérdés

Teljesen legális, semmi szerzői jogi cucc nincs vele!!!


Na szóval az van, hogy a múltkor túrázni voltam a Mátrában és csináltam egy kb. fél órás montázst a túráról 4k-ban. A testvéremnek szeretném elküldeni a videót, és azt mondta, hogy csináljak belőle torrent file-t, és úgy küldjem el. Azt a programot, amivel a torrent file-t meg tudom csinálni azt már megtaláltam. Csak az a baj, hogy 1: nem tudom, hol küldjem el magát a fájlt 2: nem tudom, hogyan kell seedelni a saját torrentet. Tud valaki segíteni? Légyszi ne töröljétek.



2022. dec. 2. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó: private torrent - kivitelezése a qBittorrent ( [link] ) nevű ingyenes, nyílt forrású és multiplatform torrent-kliensben:

[link]

2022. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap kipróbálom.
2022. dec. 2. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak egy embernek küldöd, akkor totál semmi értelme a torrentnek, egy FTP-vel jobban jársz. Vagy felrakod valahova felhőve.
2022. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehetne valami más programmal? Ha rákattintok, hogy "Válasszon mappát", rögtön kidob az appból.
2022. dec. 2. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:

FTP

[link]


HTTP (stunnel nélkül)

[link]

2022. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: Van sokféle - ott van példának okáért az ugyancsak ingyenes és nyílt forrású Transmission vagy a Deluge - de inkább azt kéne kideríteni, hogy miért "dob ki" az "appból" (mert nálam - xUbuntu Linux alatt - ilyet a qBittorrent nem csinál).

Milyen operációs rendszer, milyen verziójú kliens, milyen trackert adtál meg (hacsak nem DHT-t használsz), amikor "kidob", az "app" is bezáródik, vagy csak a háttérbe kerül, ha bezáródik, annak van-e nyoma az operációs rendszer naplójában (Windowsnál Eseménynapló névven kell keresni)?

2022. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Oké, de az a fontos, hogy torrent-tel legyen.

2022. dec. 2. 14:31
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Ubuntu 18.04.5 LTS operációs rendszer. A kliens: qBittorrent v4.3.9.

2022. dec. 2. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit régi rendszer, de Linuxon aztán tényleg pofonegyszerű egy FTP-t beüzemelni, nem tudom, miért kell mindenáron a torrent, ha úgyis csak egy embernek akarod átadni.
2022. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!