Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ebben az esetben...

Hogyan tudom ebben az esetben megváltoztatni a születési dátumomat?

Figyelt kérdés

20 éves vagy, de pár éve 2007-re állítottam a születési dátumomat, mert hallottam, hogy a facebook nem engedi a 18 éven aluliaknak küldött üzeneteket, olyanoktól akik nem ismerősök vagy nincs közös ismerős, tehát így akartam kiszűrni, hogy idegenek írogassanak nekem.

Most viszont elkezdtem szeretném a fb marketplacet használni a munkámhoz, de nem engedi a facebook, mert a beállítások szerint nem vagyok 18. Emiatt szerettem volna megváltoztatni a születési évet és ezt írta ki: "Nem módosíthatod úgy a születésnapod dátumát, hogy az alapján 16 évesnél idősebb legyél. Kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot, ha segítségre van szükséged."

Nem találtam semmi elérhetőséget vagy bármi egyéb leírást (súgót) ezzel kapcsolatban.

Van esetleg tippetek, hogy mit tehetnék? Hova írhatnék?



2022. dec. 6. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Új facebook oldal.
2022. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hans Pötterman válasza:
100%
Egyszerűbb ha törlöd és újra regisztrálsz
2022. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vagyok*
2022. dec. 6. 19:30
 4/11 A kérdező kommentje:
az nem opció, mindenem ezen a fiókon van, és az új regisztrálókat se engedi hirdetni a szabály szerint
2022. dec. 6. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem változtatható. Újra kell regisztrálni...
2022. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Na itt válik bizonyítottá, hogy minden tettnek van következménye. Tudom, nem vigasz, de ez van.
2022. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha jól értem, csak az a kritérium, hogy nem állíthatod be 16 évesnél idősebbre magad?Állítsd át 2006.12.07-re, várj holnapig, akkor elvileg "betöltöd" a 16-ot és utánna nézd meg.🙂🤷‍♂️
2022. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ennek ez a hátulütője, hogy a Facebook mostmár gyerekként kezel téged.
2022. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmire nem állíthatja # 7.

Az fb úgy van vele regisztrációkor csak tudod mikor születtél.

Egyébként ha valami van a fiókoddal be is kéri a születési dátumot.

Akkor még egyszer: Ez nem módosítható.

2022. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 ezt próbáltam az előbb, de az lett az eredménye, hogy most már egyáltalán nem engedi módosítani :D


köszönöm a válaszokat, kénytelen leszek újra regisztrálni ha használni akarom a marketplacet

2022. dec. 6. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!