Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok több email címet...

Hogyan tudok több email címet jelszóval együtt létrehozni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy cégem benne 50 alkalmazottal és szeretnék mind az 50nek email címet csinálni jelszóval amihez nekem is van hozzáférésem.


Google workspacet találtam ahol 5,2 euro/felhasználó kicsit drágának találom fölleg ha több alkalmazott lesz a cégben pl:500...

Tudnátok ilyes fajta oldalt ahol ezt megtudnám valósítani.


(Soha nem lesz 500 alkalmazottad válaszokat hanyagoljuk kérlek :D)



2022. dec. 7. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt saját megvásárolt domainnel és ahhoz kapott e-mail fiókkal szokták megoldani. Egyrészt azért, mert saját rendszerben kezeled a leveleket vele és saját kézben tartod ezeket a fiókokat (munkaügyi, adatvédelmi vonatkozása sem elhanyagolandó), másrészt jóval komolyabban hangzik egy józsi@cégneve.hu cím, mintha mindenki a Google-nél nyomná (Freemail és hasonlókról nem is beszélve, ordít róla hogy amatőr).

A tárhelyszolgáltatóknál pedig a megfelelő csomagoknál kiválasztható, hogy hány e-mail cím generálható vele.

2022. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első kommentelőhöz. Ha értesz egy kicsit a linuxhoz, akkor kell csinálni egy SME szervert [link] (jelenleg a koozali SME szerver néven fut, régebben Mitel Network SME server néven futott) és ezen a szerveren úgy állítod be magadnak a céges levelezésedet, ahogy akarod. Persze egy domaint kell foglalni/venni, és a net szolgáltatótól fix IP címre is szükség lesz.
2022. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok és kaptam egy privátot, hogy írjak példát. Nem használok ilyen szolgáltatást hogy tapasztalatból írjak, de ha rákeresel az "e-mail tárhely" kifejezésre, évi néhány ezer forintért már adnak akár korlátlan számú e-mail fiókot is. Célszerű úgy választani szolgáltatót, hogy aki csomagban ad tárhelyet + e-mail fiókot + domain regisztrátor is, akkor három az egyben módon a cég saját weboldala is elhelyezhető ott.
2022. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat nagyon hasznosak voltak.
2022. dec. 7. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!