Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csinálják az ismerőseim...

Hogyan csinálják az ismerőseim üzenetküldőn (pl facebook messenger, stb), hogy nem látják az üzenetem, de fent vannak?

Figyelt kérdés

Ráírok ismerősömre, aztán egy bizonyos kérdés után, amire valószínűleg nem hajlandó válaszolni, már nem nyitja meg elolvasni, aztán úgy maradt végleg (hónapokig-évekig). Utána találkozunk és ugyanúgy hajlandó velem beszélni, szóval nem arról van szó, hogy kizár engem.


Ha én üzenetet kapok, akkor mindig van értesítés, valamilyen jel, hogy olvassam már el, és addig ott van, amíg ezt meg nem teszem. Így aztán sosem kerülhetném el azt, hogy elolvassam valakinek az üzenetét, csak akkor, ha egyáltalán nem használnám az applikációt. Más hogyan csinálja azt, hogy fent van továbbra is, és mégsem olvasta el az üzenetem? Vagyis elolvasta a buborékban valószínűleg, csak nem nyitotta meg. Gondolom szándékosan úgy akart tenni, mintha nem is olvasta volna el.


Ugyanezt tapasztalom facebook messengeren, instagramon, whatsappon, stb...


Hogyan csinálják és miért szokás ez?



2022. dec. 9. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Kitörli a beszélgetést anélkül, hogy elolvasná az üzenetet, így nem lesz ott mindíg egy olvasatlan üzenet, vagy ha nem is törli ki, idővel lejjebb kerül az üzenet, ahogy másokkal is beszél az illető. Vagy csak simán figyelmen kívül hagyja, hogy van ott egy olvasatlan. Nem is nagyon értem a kérdést, egyik app se pityeg állandóan,ha van egy két hete olvasatlan üzeneted, hogy olvasd már el.. valószínüleg simán nincs kedve válaszolni az említett személynek és ignorálja az üzenetet, de attól még facebookozik, használja a közösségi médiát..ennyi
2022. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Látja ő azt, még ha nem is pittyeg, csak szinplán vagy lusta válaszolni, vagy nem is akar.
2023. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!