Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger üzenet elolvasása...

Messenger üzenet elolvasása úgy hogy a másik fél nem veszi észre, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Vártam egy üzenetet, de nem jelezte azt hogy elolvasta. Már a chat megnyitása nélkül is lehet látni azt a státuszt hogy elolvasta vagy nem. Nos nem volt semmi reagálás, majd most nézem hogy már akkor megnézte csak nekem most jelenítette meg, pár órája még nem láttam az ikonját. Amikor megnyitottam hogy megnézzem mikor nyitotta meg, azt mutatta hogy még abban a percben látta mikor elküldtem. Ez valami bug akkor?

2022. dec. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
miután megjön az üzenet tedd át a telefont repülő üzemmódba, ekkor nem küld vissza olvasási jelzést
2022. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak böngésző kiegészítők amikkel bármit be lehet állítani. Akár olyat is hogy fehér kör marad, miközben már rég elolvasta...
2022. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fb unseen meg ilyen nevezetűeket kell próbálgatni
2022. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!