Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon letiltok valakit...

Ha Facebookon letiltok valakit, akkor ha rákeresek nem látom én sem a profilját vagy csak ő nem lát engem?

Figyelt kérdés

Ez a letiltás dolog oda-vissza működik? Ha én tiltom le, az nem csak azt jelenti, hogy ő nem láthat engem és nem írhat nekem?

Évekkel ezelőtt letiltottam valakit, most eszembe jutott az illető, kíváncsi voltam, hogy vajon mi van vele, rákerestem a nevére és nem dobta ki a profilját.

Ez azért van, mert én letiltottam, így működik a tiltás?

Vagy ő is letiltott/letörölte magát?



2022. dec. 13. 12:38
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:

Amíg a tiltólistádon van, te sem látod sehol.

Ha pl. korábban írt egy képedhez, akkor nem látod az üzenetét, de a hozzászólások számából láthatod, hogy még kellene ott lennie egy üzenetnek.

Nyilván ő sem látja az általad megosztott dolgokat, az ismerőseid viszont látják, hogy korábban mit írt nálad.


Ha törlöd a tiltólistáról, mindez megszűnik, de nem lesztek ismerősök akkor sem ha a tiltás előtt azok voltatok.

2022. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
a letiltott nem lát téged
2022. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanugy, o es te sem latod, de ha o tiltotta le, akkor csak o tudja feloldani, hogy lathasson. Feloldas utan ujratiltas csak 24 ora mulva engedi
2022. dec. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudod megnezni, ha masik fiokkal sem talalod, vagy megkered valakitol…
2022. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg tudjátok hol lehet manapság feloldani a tiltásokat? Mert amit a google ír erre, olyan opció nálam nincs.
2022. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!