Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan képszerkesztő programot...

Olyan képszerkesztő programot keresek, ami ingyenes, lehetőleg magyar, és a következőket tudja (Lásd magyarázat) Valaki segítene?

Figyelt kérdés

retusálás,2 vagy több képet úgy összelehet vágni, mintha 1fotó lenne az egész, be lehet illeszteni képkeretet, buborékokat, egy (mostanába sokmindenkinél látom közösségi oldalakon: ) karácsonyi gömbbe tesznek képet, akkor olyat, hogy én állok az egyik oldalon, és pl kitartom a kezem, és bekéne illeszteni és elforgatni egy képet, hogy olyan legyen mintha magammal szemben állnék, és "összeér a kezünk" mintha tükörkép lenne. Valakisegítene?

Linkeket légyszi,amire csak rá kell kattintanom,utána letöltés és már tölti is.NAGYON FONTOS LENNE.


2008. dec. 26. 01:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja ha tudsz olyat,ami csak az egyiket tudja,küld a linket :)

Az mindegy mennyi program.A lényeg:Meglegyenek ezek.(:

2008. dec. 26. 01:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

PHOTO SCAPE 3.2 magyar ez mindent tud


XN VIEW egyes xp vel magyar

COREL DRAW

ha nem tudod letölteni elküldhetem

2008. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
GIMP
2008. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon profi, ingYen photoshop: paint.net
2008. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,de LINKEKET kértem.Nincs idők keresgélni :/
2008. dec. 26. 15:24
 6/7 A kérdező kommentje:
m
2008. dec. 26. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

XNVIEW:

[link]


Gimp:

[link]


Photo Scape 3.2:

[link]


Paint.net:

[link]

Hozzá magyarosítás:

[link]


Remélem segítettem,egyébként én csak az előző válaszolók válaszát "linkbe tettem"!

2008. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!