Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell facebook-on...

Hogyan kell facebook-on körüzenetet küldeni? Nem a személyes oldalamról szeretnék, hanem van egy csoportoldala egy weboldalamnak fb-n és arról szeretnék a csoport minden tagjának levelet küldeni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
kiírod az oldal üzenőfalára, ha a tagok nem vették le a hírfolyamról, akkor elvileg mindenki látni fogja.
2010. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom az is egy megoldás. De ez egy olyan dolog lenne, amihez megfelelőbb lenne az üzenetküldés, mert az figyelemfelhívóbb.
2010. okt. 1. 15:42
 3/5 anonim válasza:
Én is úgy látom, mintha az új csoportokban már nem lehetne ilyet tenni, egyszerűen nincs ilyen menüpont. Ez nagy állatság lenne a részükről...
2011. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megvan a megoldás! Kipróbáltam, működik!


Az alábbi link végére az egyenlőségjel után be kell tenni a Csoport ID-jét. Ez a Csoport-oldal webcímében található (GID).


[link]

2011. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Változtattak a rendszeren. Az új link:


www.facebook.com/messages/<GID>


Ahol a <GID> a csoportazonosító, amit a csoport webcíméből lehet kimásolni. Viszont ezt már nem teszteltem most.

2014. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!