Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram fiókhoz miért kér...

Instagram fiókhoz miért kér telefonszámot, adjam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap nem tudtam belépni az insta fiókomba, először kiírta, hogy nem sikerült betölteni a képfolyamot, majd feljött egy panel, hogy adjam meg a telefonszámomat. Csaknem a kezdetektől van insta fiókom, 100 fő alatti követőkkel, tehát nem egy extra valami, eddig megvolt a telefonszámom nélkül, problémamentesen tudtam használni, most kicsit gyanús, hogy miért éppen most kérik a telefonszámomat, hogy küldjenek kódot? Felmerült bennem, hogy ez valami vírus, honnan tudjam, hogy valóban az insta küldi?Miért kötelező mobiltelefont tartani annak aki instázik, más módon nem lehet megadni a bejelentkezést? (emailt nem küldtek erről)

2022. dec. 19. 09:53
 1/1 anonim válasza:
Ne add meg a számod.ez egy virus. Anno az en telefonom isvigy lett vírusos hogy meg adtam a számomat a "facebook"nak
2022. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!