Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft fiók - összes...

Microsoft fiók - összes munkamenet megszakítása?

Figyelt kérdés

Szeretném megszakítani a korábbi munkameneteket, amik vannak a Microsoft fiókommal. Ez nem munkahelyi, igaz, van az is, de ott van erre mód, hogy kijelentkezzek az összes munkamenetből, de az most nem érdekes. A saját microsoft fiókomból szeretnék mindenhol kijelentkezni. Azért, mert van egy laptop, amin be vagyok lépve, és nem kellene ott belépve lennnem. Nem feltörték, hanem csak beléptem anyukám gépén a múltkor, és úgy maradt. Nem mentettem el a jelszót.

Hol találok erre gombot? A Facebooknál is van, a Googlenél is van ilyen lehetőség, hogy kijelentkezés a munkamenetekből, de a Microsoftnál én nem találok ilyet.


2022. dec. 22. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót azt kész. Elég ha hozzáírsz 1 + karaktert.
2022. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!