Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen netes online konvertáló...

Milyen netes online konvertálóval lehetne egy nagy méretű fájlból (egy filmről van szó) kisebb méretűt csinálni?

Figyelt kérdés
Túl nagy, nem viszi a gépem, szaggat, három lejátszóval is próbáltam már. 50 perc hosszú egy rész, és hozzá 3 giga, nyilván ez a baj, de SD-ben meg nincs fenn sehol.

2022. dec. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell online? Töltsd le az ingyenes FormatFactoryt és minden gondod meg van oldva!
2022. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért online, hogy ne kelljen letölteni semmit, mert annyira régi a gépem, hogy még egy vacak videóvágós program se fut rajta már, szóval amit tudok, online oldok meg. Gondolom a kora miatt nem viszi az ilyen nagyobb terjedelmű cuccokat sem, 14 éves laptopról beszélünk.
2022. dec. 22. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A F.F. pici program, és amit online megtudnál csinálni azt ez is megteszi, legfeljebb tovább tart. De te tudod.
2022. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DK-s ***** válasza:
100%

Egy 3 gigás fájlt a büdös életben nem fog elfogadni egy online oldal sem.


Én 1,8 gigával is "vért izzadtam", mire találtam egyet, de már nem emlékszem hogy melyik volt az.


Töltsd le ezt:


[link]


Az indítás után ki fog fagyni az updater mivel ez 2016-os verzió.


CTRL+Alt+Del, Feladatkezelő, Folyamatok, Updater.exe, jobbklikk, folyamat leállítása.


Most már használható.

2022. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!