Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most őszintén szerintetek...

Most őszintén szerintetek miért szedte ki a Youtube hogy időrend szerint sorba lehessen tenni a videókat úgy hogy valakinek a legrégebbi videóit lásd?

Figyelt kérdés

Komolyan ez annyira nevetséges mi a franc értelme van ennek? És még képesek bekamuzni hogy új feature-ök miatt volt ezzel valami katyvasz és majd visszahozzák. Nagy lósz@rt hónapok óta nem lehet ilyet. Már a dislike kiszedése is baromság de ez még azt is übereli.


Szerintem és sok más ember szerint is azért van mert ez a 2020 utáni vmár annyira egy érzékeny hópihe világ hogy nem akarják az ottani fejesek hogy valaki "véletlenül" rátaláljon sok évvel ezelőtti videókra ahol netán mai szemmel nem túl PC dolgok hangzottak el.


Egyszerűen akárhogy töröm a fejem ne tudok semmi logikus válasszal előállni de olykor marhára bosszantó hogy emiatt nem tudok valamire rendesen rákeresni.



2022. dec. 22. 21:34
 1/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
A büdös életben nem jutott eszembe visszafelé rendezni bármilyen csatorna videóit...
2022. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: benyomod az egérgörgőt a videók listáján, lehúzod a lap aljára és máris ezerrel pörgetni fogja az oldalakat.
2022. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ludicrousSpeed ***** válasza:

"Csak egy tipp:..."


Ez szép és jó, de a kérdező csak csúnya guglizni akart egyet, a többi nem érdekli :)

2022. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kedves ludicrouslyUseless válaszadó, engem az elgondolás érdekel az egész mögött vágod? Nem az hogy milyen módszerekkel lehet megkerülni. Erre én is ismerek 1-2t :) Attól mert neked még sosem jutott eszedbe képzeld el hogy nem csak olyan emberekből áll a világ mint te.


Miért kellett egy ilyen baromi egyszerű és apró funkciót kivenni? Kinek volt ez útjában?

2022. dec. 22. 22:15
 5/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Például az új feature-öknek.
2022. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Hagyjuk már... Aki fél órát töltött már programozással az is tudja hogy ez semmi ilyesminek nem zavarna be. Ennyi erővel akkor a népszerűségi rendezésnek is be kellene hiszen az kb ugyanez csak dátum helyett nézettséget néz.
2022. dec. 22. 22:22
 7/8 ludicrousSpeed ***** válasza:

"... Aki fél órát töltött már programozással az is tudja hogy ez semmi ilyesminek nem zavarna be"


Kár, hogy ez nem így működik :)

2022. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Engem is qvára idegesít, h nem lehet a legrégebbitől nézni a videókat. Sokszor ui utalnak régebbire vagy úgy teljes a tanfolyam. Mondjuk már vagy fél éve kellett vna ilyen utoljára, azóta nem tudom, h változott-e. A cél 1értlmű, azt akarják, hogy ne tudj irányítottan youtubeozni, mert az nem pergeti a gazdaságot.
2022. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!