Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszahozni a...

Hogyan tudom visszahozni a wifi jelet?, és vele együtt a netet? (és az életem is) :/

Figyelt kérdés

Windows 10 pro. Ha rámegyek a hálózati beállításokra, akkoe ott sincs wifi jel. Már probáltam csomó mindent. Ezt a tutorialt is.

[link]

Az 5. lépésig. Kezdek kikeszulni. Rohadt sok dolgom lett vna ma, és órák óta szarakodom ezzel.

Asus Vivobook 15

Ha ez számít.



2022. dec. 28. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Wifi router működik? Telóval pl. látod?

Vagy az a baj, hogy semmit nem lát? Ez esetben nincs kikapcsolva a wifi a gépben?

2022. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van a telomon wifi. Egyaltalan nem jelenik meg a wifi jel sehol a számítógépen. Nagyon durva. Holnap be kell vinnem a boltba. :(
2022. dec. 28. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban működött? Valószínűleg driver kéne rá, telón le tudod tölteni és kábellel át tudod rakni gépre
2022. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizony, bizony. Jó okos vagy, nagyon szépen köszönöm a segítseget. Valóbab az asus honlapjáról le kellett töltenem egy drivert. És azóta végre normálisan működik. Köszönöm szépen. Búék :)
2023. jan. 3. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!