Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google payhez hozza lehet...

A google payhez hozza lehet lehet adni univerzalis egyenleget? Van olyan alkalmazas amihez hozza lehet adni univerzalis egyenleget?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan feltölteni szeretnél egy fizetési szolgáltatást?

Nem nem lehet ilyet, ahogy az Apple Pay-t sem, ellenben számtalan lehetőséged van ilyesmit csinálni egy harmadik szolgáltatás használatával.

Első ötletem a Revolut. Ingyen tudsz, online regisztálni és számlavezetési díjad sincs (bizonyos körülmények között... bővebben: [link]

M

2023. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 es .

Nyertem telekomon penz nyeremenyt amit kizarolag szamlabefizezesre irtak jova , es azt szeretnem hasznositani, ezen belul bankkartyara at tenni ,hogy amit elofizetessel nem tudok kifizetni ,azt bankkartyaval ki tudjam fizetni.

Es azert kerdeztem ,higy ezt hogyan lehetne megoldani. Elore is koszonom. Akos

Elofizetessel tudok fizetni a google playan , tobb mas s tudta

2023. jan. 3. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Na most akkor Google Play vagy Google Pay? Mert nagyon nem mindegy. :D

De amúgy azt a Telekomon nyert számlafizetésre alkalmas pénzt fogd fel úgy mint egy Tesco-s kupont amit csak tejre tudsz elkölteni. Hiába rá van írva az hogy (pl.) 5000ft, azt az 5000ft-ot csak és kizárólag a Tesco-ban, csak és kizárólag tej-re fogod tudni elkölteni és sem a Spar-ban sem a többi helyen nem tudod sem tejre sem másra elkölteni, hanem csak ott ahová a kupon szól.

Pont így van ez a Telekomos előfizetési nyereménnyel is. Csak a Telekomnál és ott is csak az előfizetésedre tudod elkölteni és pont.

Ez amúgy le volt írva a játékszabályzatban is.

M

2023. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Igen ,viszont , amint irtam fel tudom hasznalni google playnel mas szolgaltatasra is.

2. A revolutot ki probaltam amire google pay-el tudnek penzt fel tolteni az ottani bankszamlaszamra.

3. Google pay az mas mint a goole play .

Google pay : Penzugyi dolgok intezese pl: bankkartyas fizetes telefonnal.

Google play : Pl.Alkalmzasok letoltese , virtualis konyv vasarlasa elofizetessel.

Tisztaban vagyok az adott nyeremeny felhasznalasaval, megjegyeznem a kerdes igy szol :

A google payhez hozza lehet lehet adni univerzalis egyenleget? Van olyan alkalmazas amihez hozza lehet adni univerzalis egyenleget?

A valaszt elore is koszonom.

2023. jan. 3. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondtuk ember, NEM
2023. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!