Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogy irreálisan több...

Miért fogy irreálisan több mobilnet, mint amennyit használok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Telekomot vagyok. Olyan problémám van hogy az utóbbi hónapok alatt iszonyatosan sok mobilnet fogy. Megnéztem a telefonban, mennyit használt az alkalmazás és ott alig van valamennyi. A telekomnal elhajtottak, a mobil doki sem tudta a választ.


Tehát ha használtam 2 gigat a telefon szerint de valamiért elment 8.


2023. jan. 2. 13:46
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%

"Megnéztem a telefonban, mennyit használt az alkalmazás és ott alig van valamennyi."


Akkor azt rosszul nézted...

2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Számszung telefont szabad csak venni, rótolni kell, és HSP androidot rakni rá Comic Sans betűtípussal, egyedi hangokkal, és 4G helyett LTE+ kiírással.


Éjtíem Hungari, az emberi tudás mindenkilyé.

2023. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül multisim valahol? Mert azok közösen használják az adatkeretet, de a telefon csak a saját használatát tudja mérni.
2023. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt akartam írni amit a 3-as írt

ha van multisim valahol akkor az is használhatja és azt a telefon oprendszere nem írja.

Nem lehet, hogy a nagy izgalomba véletlen nem a mobil adathasználat menüpontot hanem a wifi adathasználat menüpontot nézted?

2023. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Jól van beállítva a számlázási napfordulója? Ilyen nincs, hogy a teló rosszul számolja.
2023. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!