Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on mennyire allergiásak...

Ncore-on mennyire allergiásak arra ha hirtelen felkerül 1000+ torrent a seedkötelezettség listára?

Figyelt kérdés
Hejezés+bónuszpontok javítása miatt szeretném. Letöltenék amennyit csak tudok az oldalról a legkissebb méretűektől haladva a nagyok felé.

2023. jan. 3. 15:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha pontokra van szükséged (7500) akkor itt az újévi kvíz megfejtése: " Harcsapaprikás "

Ha meg sokat akarsz tölteni fel/le, akkor a (L)leecher (S) Seed gombokra kattints és azt told amit a legtöbben szednek lefele a seederek arányához képest, ja és lehetőleg minél frissebb torrent legyen.

2023. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Jó ötlet a letöltés, évekkel ezelőtt ezt csináltam, e-book és csomó apróság letöltése nagyot emel a helyezésen. Nekem semmi bajom nem lett. Egyetlen warn-sem, semmi gond. De a titok, maradj seed-ben. Nekem napi 4-5 órát ment gép.
2023. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ellenőrzi le több százezer felhasználó aktivitását manuálisan, minden automatizálva van. Az automata rendszer pedig feltételeknek való megfelelést figyel. Amíg a seedkötelezettség rendben teljesül, a rendszer nem avatkozik be.
2023. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak töltsd is vissza. Ha nem olyan rangban vagy ami korlátlan és nem megy vissza, na abból lehet gond. Amúgy meg azért van hogy leszedd.
2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A seedidővel/seedeléssel nem lenne gond. Laptop lévén simán betudom kapcsolva hagyni akár egy hétig is. Max újraindítom ha kell neki valamiért.
2023. jan. 3. 16:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemnagoyn van rá korlát, amíg seedben is tartod őket elég ideig. Csináld nyugodtan.
2023. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A kvíznek a megfejtését ha elfogadják akkor mennyi időbe szokott telni még jóváírják a pontokat?
2023. jan. 3. 16:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A Főoldalt elolvastad már?
2023. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, most is átnéztem hogy írtad, de ott erre nem találtam utalást.
2023. jan. 3. 19:35
 10/23 lali51 ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer! Le van írva.
2023. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!