Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet csoporto...

Facebookon hogy lehet csoportokban anonimként bejegyzést írni? Sokaknál láttam, de nem találom sehol, hogyan lehet

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a bejegyzés írását elkezded az írj valamit résznél, ott van, hogy név nélküli bejegyzés vagy név nélküli közzététel. Azt bepipálni, behúzni.
2023. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam képernyőfotót, hol kellene megjelennie a lehetőségnek, de nálam az nincs ott... pedig az adott csoportban szoktak lenni anonim posztok, szóval elvileg lehet ilyet. Nálam mégsincs
2023. jan. 4. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Lennie kell. Kezdd el írni a bejegyzést. Akkor jelenik meg felül.
2023. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valószínűleg az admin nem engedélyezte a csoportban a név nélküli bejegyzéseket, ezért nem jelenik meg ez a lehetőség
2023. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta nálam is megjelent a lehetőség. Mikor a kérdést írtam, nem volt ott. Miközben mások folyamatosan posztoltak névtelenül, szóval lehetett, csak valamiért nekem nem lehetett
2023. febr. 17. 09:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!