Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt az Instagram csinálja,vagy...

Ezt az Instagram csinálja,vagy valaki jelentget ? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Úgy kezdődött,hogy csináltam egy instagram fiókot,ismert embereket,humoristákat bekövettem.Ez tartott két napig,utánna igazolnom kellett magamat.e-mail cím,biztonsági kód stb procedúra.Kellett nekik egy szelfi is nem fogadták el.Így a fiókomat törölték.Csináltam egy másikat,most el telt egy hét,és újra igazolni kellenem magamat.De már ehez nincsen kedvem.Én csak egy dolgot szeretnék tudni.Valaki jelentette-e a leg első fiókomat,és szost újra jelentette a másodikat is ? Vagy az instagram csinálja ezt...



2023. jan. 5. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A fene sem jelentget, egy report egyébként sem jó semmire..
2023. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%
Az Instagram csinálja ezt, tudtommal akkor ha valami gyanúsat észlel.
2023. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es Semmi gyanúsat nem csináltam.Aki bejelölt,és nem ismerem azt elutasítottam.De már harmadik regisztációt nem csinálok. Csak a rádióban gyakran hallottam,hogy így az instagram,meg úgy az instagram...Na mondom kipróbálom.
2023. jan. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!