Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is találkozott már a...

Kedves Vezető kérdése:

Más is találkozott már a Facebook korlátozással? Tudtok ajánlani másik közösségi oldalt, ahol mondjuk ha nem villan ki egy nő bokája', nem korlátoznak?

Figyelt kérdés

[link]


Ez tökéletesen demonstrálja/leírja a jelenséget/mivel jár.


Ismerősöktől is hallottam, hogy egy ideje nem kapnak annyi megtekintést, ebből kifolyólag likeot, megosztást, stb-t sem.


Egy ideje rájöttünk hogy hiába van több ezer ismerősünk, hiába 100 ezer fős egy csoport, ha nem jelennek meg a posztok, csak pár embernél.

Konkrétan vannak oldalak akiket békénhagynak (gondolom a sajátjsikat) , sokakat meg ellehetetlenítenek.


Nekem szerzőknek jelzett rajongói oldaim/csoportjaim vannak túlnyomó részt,amióta ezredjére megváltoztatták az irányelveiket, meg META lett, drasztikusan lecsökkent minden csoportom, oldalam aktivitása.


Azért linkeltem be az Indexet, mert ott tökéletesen megfogalmazzák ezt.


Az elejétől fogva Én is nagyon nagyon sok időmet beleadtam a Facebook ötleteimbe, amiket sokan szerettek.

Több millióan mások is.

Az userek húzták fel egymást a facebookra,

addig jók voltak/voltunk.

Nem érzem fairnek ezt.


A másik meg az, hogy ma össze vissza jelentgetik egymást az emberek hogy megszűnjön, korlátozzák a hasonló csoportokat,oldalakat, és az algoritmus jóindulatán múlik hogy random kit bannolnak/korlátoznak.


Tudtok esetleg valami még szabad közösségi oldalt helyette?



2023. jan. 10. 12:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*illetve, ha kivillan , csak mondtam egy példát ;)
2023. jan. 10. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván te is tisztában vagy a kérdésed megválaszolhatóságával. Ha ez egy szimpla panaszkodás akkor oké. Ha viszont valóban azt hiszed, hogy létezik más hasonló platform, amit csak fele olyan aktívan használnak az emberek mint a fészbúkot, akkor eléggé tévúton jársz.

Mellesleg a fészbúk egy ingyenes felület. Ők diktálják a szabályokat. Ha ez nem tetszik akkor lehet csinálni saját web-fórum oldalt (pénzért természetesen) ahol te szabod meg mit lehet és mit nem.

2023. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom eldonteni, hogy retardalt vagy, vagy csak panaszkodni jottel.
2023. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Vannak alternatív - akár saját magad által is kiszolgálható - közösségi oldal-rendszerek - mint például:

* [link]

* [link]

* [link]

a gond mindösszesen az, hogy a közösséget is át kell csábítani az új rendszerre - ami nem lehetetlen, de a megszokás nagy úr.

2023. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az első ketttőnek ajáom figyelmébe ismételten a linket, vagy hogy írják be a google- be: hogy "facebook botrány"

"facebook" korlátozás".

Milyen szabályokról beszélsz? Amióta van ezerszer átírták őket, volt hogy kitiltottak a saját 100+ezres zenei csoportomból, és másik admint adtak neki, posztok maradtak..

sorolhatnám, nagyon sok idönk van benne.

Az userek húzták fel a Facebookot, ma meg közismert a botrány.

Nem szellemi fogyatékosoknak szólt a kérdés, hanem olyannak aki itt találkozott e ilyesmivel/tud e másik alternatívát.


Nem értem miért nem lehet, mindenféle cinizmus, gúnyolódás nélkül válaszolni

Mint a

3 válaszoló, akinek köszönóm szépen a segítséget!

2023. jan. 10. 13:21
 6/6 A kérdező kommentje:
*köszönöm szépen :)
2023. jan. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!