Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor instagramon olyan...

Amikor instagramon olyan értesítést kapok, hogy „XY ismerősöd elérhető az instagramon @xy néven”, akkor ugyanaz a másik fél szintén kap ugyanilyen értesítést rólam?

Figyelt kérdés

Nekem igazából 2 fiókom van, az egyik fiókom teljesen azonosítható a valódi kilétemmel (ezt nyugodtan megtalálhatja az, aki a valós személyemet ismeri, a másik az, amit viszont titkolnék előlük), a másik profilt pedig egy fantázianévvel neveztem el. Van egy nemszokványos érdeklődésem, azzal kapcsolatos posztokat nézek amikor az utóbbi fiókba vagyok bejelentkezve, és nem szeretném, ha személy szerint rólam megtudnák az ismerőseim, hogy engem az is érdekel, illetve ha ők csak véletlenül látnák meg azt a másik profilt, akkor arról azt ne találhassák ki, hogy annak üzemeltetője is valójában én lennék.

Most akkor ez utóbbi dolgot (is) mégis kitalálhatják abból, hogy „Peti ismerősöd elérhető @asdfg néven” értesítést kaptak?... (persze a Név és @név helyére is a valóságtól eltérőt írtam most)

Pedig én direkt figyeltem ám arra, hogy az igazi nevemen futó profil és a másik profil közé semmiféle összeköttetést ne tegyek! A 2 profilom nem ismerőse egymásnak (sőt, olyan másik személy sincsen, akit mind2 profilomról követnék).


2023. jan. 10. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!