Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet nél hogy tudok ms...

Diginet nél hogy tudok ms outlook ba bejövő üzenetek és kimenő levelek kiszolgálóját beállítani? Freemail-em van

Figyelt kérdés
próbálkoztam már azzal is hogy smtp.hdsnet.hu, és azzal is hogy smtp.digikabel.hu, de mindig bejön egy ablak ahová az internetes e-mail címet kell beiirni, leokolom és ugyan uuyg bejön
2010. okt. 2. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

De hát nem netszolgáltatótól függ a dolog, diginetnek köze nincs hozzá!

Freemailen nézd meg a súgóban, biztos le van írva, hogy kell - átirányítás vagy ilyesmik felé keresgélj.

2010. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


dehát itt mást iirnak

2010. okt. 2. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem, legalább egy normális súgója van a freemailnek... egy kalap sz** az egész, ahogy van...


Na most, a legegyszerűbb megoldás szerintem az lenne, ha csinálnál pl egy gmailes postafiókot (amit outlook könnyen felismer, és a gmailnek normális súgója is van), és arra átirányíthatod a freemailes leveleid, itt megmondják, hogy kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__70..

gmail meg szerencsére támogatja a levelezőprogramokat, így annak nem lesz ilyen macerás a beállítása.


Bocsi, jobb nem jut eszembe.

2010. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D
2010. okt. 2. 22:25
 5/6 A kérdező kommentje:
de az a baj h a gmail nem uuyg van ahogy ott levan iirva
2010. okt. 2. 22:37
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült mégis:D
2010. okt. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!