Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dely Péter Herby tényleg...

Dely Péter Herby tényleg olyan rossz ember mint ahogy sokan előadják? Mi a véleményed a témáról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt már pár hülye húzása de mással is fordul elő ilyen. Emellett láttam, olyan videóját ahol hajléktalannak, odaadta a sajtburgerét meg amikor játékokat adományozott el. Miért van hogy mégis ennyire támadják, mikor jó cselekedetei is vannak rosszul meg mindenki cselekszik néha

2023. jan. 11. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Még él? Azt hittem már rég belefulladt a cigibe meg a piába.

Azt tudjuk, hogy ő anno korán (vagy inkább időben) meglovagolta a friss youtube hájpvonatot, azért lett ismert. Volt egy kamerája amibe faxságokat beszélt aztán feltöltötte a netre.

Ugye konkurencia akkoriban nem volt, így mit "első" trash tartalomgyártót felkapták az emberek. Aztán szépen ment a süllyesztőbe az idő haladtával.

Nyilván mikor már csúszott lefelé a karrierje, minden szart bevállat a nézettségért. Ezzel meg gyakorlatilag megásta a sírját, mert az emberek a hazugságai miatt elpártoltak tőle. Pár éve láttam, már csak párszáz megtekintés volt a videóin.


Ez hamburgeres példa amúgy komoly? Meg úgy a kérdés is? Ez a hamburgert adunk a csövesnek, hogy megmutassuk mekkora jóemberek vagyunk, elég ciki példa így 2023-ban. Egy időben nagy divat volt, lehetett vele farmolni a megtekintéseket meg a lájkokat rendesen. Aztán rájöttek az emberek, hogy egy álszent képmutatás az egész. Csak a nézettséggenerálásról szól, ami még több reklámbevételt szül.

2023. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Herby alapból nem lenne rossz ember. Sajnos a célcsoportja és a pszichés betegsége tette azzá, főként az előbbi.
2023. jan. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Igen egy mérgező beteg ember, amit a neten való tízen éves jelenléte már megszámlálhatatlan alkalommal megmutatott, és ezt nem másítja meg az, hogy jaj egyszer kétszer jótékonykodott vagy valami. Ki tudja az is mennyire őszinte, vagy csak a szennyesét akarja mosdatni vele?


Berki is az élete vége felé elkezdett adakozni, mikor előtte azt mondta hogy soha nem adakozna senkinek. Egyébként ő is egy köpedelem szar ember volt.

2023. jan. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen, az. Sőt, lehet, hogy még rosszabb.

Már a stílusa is eléggé primitív. Persze, lehet mondani, hogy minden második kocsmatöltelék ugyanezt a szintet képviseli... igen. De ettől még nem "Herby" lesz jobb, hanem azt a szomorú igazságot mutatja, hogy elég sok színvonaltalan, lecsúszott, primitív ember létezik.

Ráadásul teszi ezt úgy, hogy rengeteg gyerek nézi a videóit. Sokak előtt ő a "minta". Na, most akkor ezekből milyen gyerekek lesznek? Persze, lehetne mondani, hogy arról nem ő tehet, hogy kik a nézői. De arról, hogy kiknek engedi megtekinteni a videóit, már nagyon is ő tehet. Nem létezik kijátszhatatlan szűrő természetesen. De Youtube-on ha beállítod a 18-as korhatárt, a 18 alattiak 95-98%-át élből ki is szűrted.

Emellett egy alkoholista munkakerülő. Persze, alapból ez is az ő dolga, bár én kevés alkoholistáról tudok, akinek ez a problémája ne hatott volna negatívan a közvetlen környezetére. De amikor már azt kommunikálja a nézők felé, hogy ez mennyire jó, az szintúgy káros.

Egy ilyet nem tudok jó embernek nevezni. Eleve már ott elbukik, hogy én azt mondom, hogy egy szintet azért üssön meg az ember a stílusát és kommunikációját tekintve. Mindenki káromkodik alkalmanként, persze. De ő képtelen értelmes stílusban beszélni.

Aztán ott vannak azok a bizonyos bántalmazási, és hasonló ügyei, amire persze "nincs bizonyíték". Ha csak a negyede igaz annak, amit a volt barátnője állít, már akkor egy olyan emberről beszélünk, akinek nem szabadna, hogy emberek közelébe kerüljön.


"Tudom hogy volt már pár hülye húzása de mással is fordul elő ilyen."

Pár hülye húzás? Érdekes, én egyszer sem csináltam videót arról, ahogy böfögök, fingok, meg részegen óbégatok. És mondjuk egyszer sem korlátoztam sem a barátnőmet, sem mást a személyi szabadságában.

Szóval hagyjuk már ezt a "mással is előfordul" marhaságot! Meg a "pár hülye húzás". Amit alkalmazol, az egy tipikus retorikai fogás, aminek a lényege, hogy bizonyos dolgokat finomítasz, elbagatelizálsz, és így hasonlítasz össze mások (általában túlzóan árázolt, és túlzott mértékben feltételezett) cselekedeteivel. Mintha például egy többszörös sorozatgyilkos bankrablóra azt mondanád, hogy semmi baj nincs vele, hiszen XY is egysze kisgyerekként leszakított egy virágot a szomszéd háza előtt. Végülis mindkettő lopott, nemde?


"láttam, olyan videóját ahol hajléktalannak, odaadta a sajtburgerét"

Tipikus merketingfogás, részedről meg tipikus csőlátás. Ezzel téged, meg sok más nézőt is megvett kilóra. Egy sajtburger áráért. Hogy mellette milyen jellem, hogyan viselkedik a közvetlen környezetével, az tök mindegy.

Tudod: Hitlerről is láttam olyan videót, ahol megsímogatott egy kutyát. Sőt, még festeni is egész jól tudott. Mégsem gondolnám ezért jó embernek.


"jó cselekedetei is vannak rosszul meg mindenki cselekszik néha"

Megint ez a tipikus mértéktorzítás, és persze eleve a rossz feltételezése másokról.

Mondjuk hiába írunk bármit, mert te elfogult vagy, csak azt a választ fogod elfogadni, ami a te állításodat alátámasztja, ha mégsem, akkor meg találsz megint valami kisarkított szófordulatot, amivel őt mások fölé próbálod helyezni.

Szóval, hogy miért? Mert nem mindegy az arány és a mérték.

2023. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ugy gondolom Herby jó ember de nem értik meg őt
2023. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Elmesélte a múltját párszor biztos. Na miért nem meséli, hogy pszichológussal beszélt sokat vagy pszichoterápiától letette az sört és a cigit végre? Na ez a Herby, aki a YouTube-t használjs coping mechanism-nak. Egyre rosszabb állapotba fog kerülni, mert a YouTube nem erre való.
2023. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
HErBY egy igazi féreg
2023. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, nem rossz ember csak kihasználja az internetet, asok h.lye ember nézi, támogatja. Egy kis botránnyal száz ezreket keres, hála a trolloknak akik most felkapták őt.
2023. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Herby egyáltalán nem 1 rossz ember csak direkt hülyéskedig néha és ne hagyjuk figyelmen kivül hogy pánikbeteg szegény. nyugodtan lepontozhatok nem érdekel de ti mit szolnátok hozzá ha pánik betegek lennétek vagy az édesapátok 1 bunkó alkoholista lenne és megverne csak ugy.
dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!