Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rengetegszer nem kapom meg a...

Rengetegszer nem kapom meg a gmail push értesítéseit - vagy csak napokkal később. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jut eszembe minden nap külön megnézni az e-mailjeimet, ezért lenne igen fontos, ha legalább értesítést kapnék róluk a telefonomra. Az előbb is olyanokat küldött ki, amiket több mint egy napja írtak nekem, és jó lett volna, ha időben olvasom. Már korábban beállítottam külön az alkalmazásnál, hogy MINDEN értesítésről jelezzen nekem, mégse változott semmi, fogalmam sincs, mi egyebet tehetnék még, hogy azonnal kiküldje. Érdekes, bármilyen másik alkalmazásnál nincsenek ekkora késések, pl. a livestreamelős appoktól is azon nyomban megkapom az értesítőt, hogy elkezdték sugározni a videót, tehát nem a telefonnal vagy az internettel van probléma.

2023. jan. 14. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is olyan, próbáltam már pár dolgot...
2023. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szomorúan hallom, hogy nem egyedi eset 😔
2023. jan. 15. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden értesítés megérkezik a telefonomon, kivéve a Gmail-től a levelek. Én is beállítottam, hogy minden levélről érkezzen értesítés, de mégse működik. Pedig értek az informatikához. Sajnos nem nagyon lehet mit tenni.
2023. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm!
2023. jan. 16. 20:21
 5/5 anonim válasza:
Nekem azóta nem jelez mióta új telóm van A33
dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!