Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen felhő alapú tárhelyeket...

Milyen felhő alapú tárhelyeket ismertek, és ajánlotok, ami ingyenes?

Figyelt kérdés

Google Drive-ot használóm úgy 2016 óta, mert fotózom. Sajnos 2 év alatt megtelt, így csináltam másik profilt. Igen, most tartok a 3. olyan profilnál, amire tudok képeket menteni. Nem ismertek valami olyat, ahol nagyobb hely van, vagy hasonló?

(fontos, hogy a képek elérhetőek legyenek számomra, tehát le is lehessen tölteni, és ne is sérüljön)


Köszönöm előre is, ha érkezik válasz!



2023. jan. 16. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Guglinál évi 6900 Ft a 100GB.
2023. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Most erre mit mondjak?

Nem véletlenül adnak annyit, amennyi. De havi 700 forintért kaphatsz 100 GB-ot. Egyébként a Mega 20 GB -ot ad ingyen, de én azt mondom, hogy ha valaki komolyabb célra használja, nehogy már ez annyira sok pénz legyen...

2023. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Terabox 1Tb ingyen.

Utoz korlátlan ingyenes.

Degoo 20GB

Mega 20GB

2023. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Vagyis használsz 45GB-ot 3 profilra elosztva a Google Drive-on. Ezzel szemben ha előfizetnél potom 575Ft/hóért 100GB-ra vagy akár 908Ft/hóért 200GB-ra (most az éveset osztottam vissza) nem kellene ilyennel vesződnöd. Mai világban ez a párszáz forint konkrétan semmi. Javaslom fizess elő, mert ez a legjobban integrált felhőszolgáltató, ha már használod akkor ismered is, és az ingyenesekkel ne foglalkozz (ahol lehet adnak pár gigával többet sokkal szarabb használhatóság mellett)
2023. jan. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Hol lehet jelenteni? :)

Profi kamerára (vagy prémium telefonra) persze volt pénz.

2023. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

#5: Na, ez az...

Pont ezért választotta a Google is azt a modellt, hogy ameddig csak átlagos célokra használod, ingyenes. Akinek már száz GB-os nagyságrend kell, az vagy ott akarja tartani a házi poresz-gyűjteményét, vagy eleve olyan tevékenységet végez, amihez képest ennek az ára semmi. És most nem akarok én lenni megint a gonosz megmondóember, de azért tényleg... Olyan ez, mint amin szintén fenn szoktam akadni, amikor valaki vesz 400 ezerért egy gamer konfigot, de még az 1-2 ezres játékokat is inkább letorrentezi, mert ő elvből nem fog érte fizetni.

Bár az ultimate kedvenceim azok, akik valami spéci területen dolgoznak, milliókat keresnek, de a munkájukhoz szükséges szoftvert nem hajlandók megvenni.

De mindegy, elkanyarodtunk a témától.

Az a párszáz forint tényleg egyszerűen nem tétel. Egy márkásabb táblacsoki ennél többe kerül. Vagy két energiaital. De kétszer tíz perc a helyijáraton is már több, mint ez.


Egyébként kérdező, remélem, azért van offline mentésed is a dolgaidról.

2023. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem "sok" pénz megvenni a nagyobb helyet, de, ha van ingyenes hely, miért fizetnék?


(Mellékesen megjegyzem, hogy

1. - nem "dobok ki" pénz, az az 500ft például pont egy napi kajám... a kamerám '16 óta van velem, az első havi diákmunkámból vettem.

2. - nem használom "komoly" dolgokra, még tanulok, és a fotózás az hobbi (drága, de hobbi))

3. - nyilván nem azért kérdez valaki "ingyen"-es szolgáltatást, mert annyira sok lenne a plusz pénze, de erre nem akarok kitérni jobban, nem tartozik senkire.



#3-as köszi szépen!:)

2023. jan. 18. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Hogy eszel napi 500-ból? Nem cseszegetlek, tényleg érdekel mik a trükkök.
2023. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Korai lejáratú zöldség szokott lenni spar-ban ilyen 50%-osan, a csinálok 1 lábas zöldséglevest/pároltzöldséget, és/vagy valamilyen főzeléket, attól függ, mi van leárazva. Az elég nekem 3 napra.:D
2023. jan. 18. 22:58
 10/11 A kérdező kommentje:
(De, ha írsz, szívesen osztok meg praktikákat, tudok egyet, s mást)
2023. jan. 18. 23:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!