Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet több linkről...

Hogyan lehet több linkről letölteni filmrészleteteket folyamatosan, hogy ne kelljen minden linket külön-külön megnyitni nekem, hanem szépen sorban letöltődjön pl.12db link egymásután? Valami program?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
flashget nevű program kell neked :P (viszont csak explorerrel megy ha jól tudom én csak azzal használtam)
2008. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a DataGet2,Én ezt használom,megy Mozillán is.
2008. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sejtettem, hogy valami ilyesmi kell, csak még nem töltöttem le ilyen módon, filmet...a kezdeti lépések tétovasága...:) Úgy nagy vonalakban kérdezném még, hogyan tudom mégis a 12 linkre ráállítani a programot, hogy töltse le egymásután azokat? Köszi!
2008. dec. 27. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kijelölöd az összes linket bal egér gombal.Majd jobb egér gomb-másolás,és a programba lépve jobb egér gomb beillesztés.Így egymás után lehozza neked,szépen sorban.Második voltam,én is mostanában kezdtem,könnyű.
2008. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nemsokára kipróbálom.
2008. dec. 27. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Flashget-ben meg kijelölöd őket jobb klikk és letöltés flashgettel. Aztán már jön is :)
2008. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom mind a kettőt, bár ahogy utána néztem a programoknak a DataGet-hez kell .NetFramework is. A Flashget-hez pedig úgy tűnik, ez nem szükséges.
2008. dec. 27. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Flashget spyware, használj valami más letöltésvezérlőt :)
2008. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!