Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egyszerre két gépről...

Ha egyszerre két gépről seedelek egy torrentet, akkor azt kiszagolhatják?

Figyelt kérdés
Letöltöm itthon, meg munkahelyemen laptopon is, pl most a Király sorozatot, mert őket is érdekelte... Kerülhet a fiókom emiatt bajba, mert egyszerre több helyről is seedeli ugyanazt?

2023. jan. 21. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem van NAS-om a szüleim házában, amin fut egy torrekt kliens. Ezt a NAS-t elérem itthonról.


Szoktam azt csinálni egy ideje, hogy itthon letöltöm a torrent fájlt, majd NAS-nak odaadom, hogy seed-elje. Persze magamnak is letöltöm, majd stoppolom. Seenet megoldja a NAS.


Igaz 2 IP-röl jön kommunikáció, de harmadik személy nincs a dologban.


Letöltött film/sorozat már direkt nézhető a NAS-ról.

2023. jan. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudod azt bizonyítani nekik, hogy nincs másik személy is a dologban, ezért szerintem ha elkapnak hiába magyarázkodsz
2023. jan. 22. 14:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Kapjanak. :) meg amúgy tudnak róla. Bejelentettem és leokézták.
2023. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyobb a füstje mint a lángja ennek. Egyesével ennyi embert nem figyelhetnek. Amíg nem csinálsz semmi rosszat, a kutya se néz rád
2023. jan. 23. 20:53
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egy felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 5 helyről / eszközről használható" ez alapján működhet.

Halkan megjegyzem, én is sokszor ezt csinálom, miért ne akarhatnék két gépre letölteni fimleket, amikor ma már gyorsabb letölteni két helyre egyszerre, mint másolgatni (hamarabb letöltöm, mint ahogy kiírom egy pendrive-ra)? A másik, hogy még az otthoni hálózat biztonságos, egy kávézóból nyilván nem fogok seedelni, helyette letöltöm az otthonira is, és ott hagyom, hadd menjen a seed.

A másik, a 'kit-hogyan-figyelnek-meg-egyesével'... szerintem se emberenként nézegetnek mindenkit, de ez nem zárja ki, hogy nem gyűjtik ki valahova az ezekhez szükséges adatokat, és nem tartja szemmel egy elemző program, ami jelez, ha valami nem stimmel... ma már nagyon kevés helyen vizsgálják ezeket 'kézzel', elég, ha az ütközéseket felülvizsgálják. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy mindenre ugranak, és mindenkit kihajítanak, a fő cél szerintem továbbra is az, hogy ne használjanak pl. százhuszonnégyen egy fiókot.

2023. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Százan ne is, de egy pár ember vígan használhatja szerintem
2023. jan. 25. 18:26
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mondd, mégis honnan a fenéből tudnák, hogy megosztottam mással? És nem én használom egy másik gépről?"


Tapasztalatból mondom, hogy sehonnan. Ha annak a gépén akivel megosztod, nincs belépve egy másik fiók vagy inkább nem futnak olyan ncoreos torrentek a gépén, amik másik fiókkal lettek letöltve, akkor nem lesz baj ha megosztod vele. Ha egyszerre fut mondjuk az ő torrentje ncorról és a tiéd, amit megosztasz, az elképzelhető, hogy kiderül, mondjuk ebben sem vagyok biztos, hogy hogyan. Mondjuk ennek ebben az esetben nem sok értelme van, hisz ha az akivel megosztanád a fájlt rendelkezik saját nCore fiókkal, akkor nem értem miért kéne megosztani a torrentet vele. Én már osztottam meg párszor, mindig olyannak akinek nincs nCore-ja, semmi baj nem lett belőle, több mint 8 éve vagyok tagja az oldalnak. Mondtam nekik, hogy seedeljék egy darabig és kész.

2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ezt az oldalon ne reklámozd senkinek, tartsd titokban.


Előző voltam.

2023. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jól beszélsz, én is ezt tapasztaltam, mégis páran terjesztik a rémtörténeteket.

A hivatalos oldalon a fülem farkam behúzom ;)

2023. jan. 30. 19:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!