Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezzel a Facebookos/messengeres...

Ezzel a Facebookos/messengeres problémával mégis mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha Facebookon próbálok írni valakinek írni privát üzenetet és nem engedi, indoklásként pedig azt írja, hogy számomra ez a funkció ideiglenesen tiltva van, mert a Facebook irányelveivel össze nem egyeztethető szöveget posztoltam, akkor azzal mit lehet kezdeni?


Eddig sosem volt ilyen.

A poszt egyébként talán kissé kényes témáról az önkielégítésről szólt. Ami azt illeti van egy blogom, de emellett is gyakran osztom meg az ottani témákkal kapcsolatos bejegyzéseimet. De erről is pl. már korábban írtam és akkor nem volt vele probléma. Most miért gond?

Ez minek a hatására történhetett?

A Facebook egyszerűen tiltott, vagy valaki jelenthetett emiatt?



2023. jan. 24. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippre valaki jelentett. Tagja vagyok pár olyan csoportnak, ahol néha eltűnnek emberek napokra, mert olyasmit posztoltak. Ők általában 1-2 hetes büntit kapnak, gondolom nálad is ez lehet. (én még sose kaptam ilyet, nem tudom hol írhatja. Regisztrált emailedre nem jött vmi értesítés? Lessd meg a spam mappát is.
2023. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DK-s ***** válasza:

Valszeg jelentett valaki.


Nekem egyszerűen rejtély ez a "tiltás" dolog.


Sokszor nagyon durva posztokat rakok ki évek óta, és még soha nem tiltottak.


Pedig volt, hogy poénból Orbán fejére tűztem ki vérdíjat. Csomó lájk, tiltás sehol.

2023. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2#!Ha Gyurcsányéra tűzted volna ki, IP-vel tiltottak volna ki, örökre.
2023. ápr. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DK-s ***** válasza:

#3-nak:


Hardware ID-vel inkább. XDXDXD

2023. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!