Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren miért nem látják...

Twitteren miért nem látják mások a tweetemet?

Figyelt kérdés

Van egy rádió, és az ő "hashtag címükre" írogat egy többnyire állandó közönség. Többek között én is, két tesóm is, és még jó pár ismerősöm is a sok ismeretlen között.

Sokszor a rádiósok feltesznek egy-egy kérdést, amire várják a reakcióinkat. Én is sokszor tweetelek nekik.


Ma (is, mert korábban is már többször) észrevettük, hogy amit tweetelek, az nem mindenkinél látszik, ha rákeres arra a bizonyos hashtagre.


Öcsémmel beszéltünk valamiről, és szóba került egy mai rádiónak szánt tweetem, arra hivatkoztam, mivel tudom, hogy ő gyakrabban twitterezik, látnia kellett. Erre azt mondja nem látta, de megnézni. És megnézte előttem, de az ő telefonján nem látszott az, amit én tweeteltem.

Ugyanígy volt már, hogy én sem láttam másét, hiába kerestem is....

Max akkor, ha az illető profiljára közvetlen rámentem.


De az kérdéses ill. zavaró nekem, hogy akkor ahogy a tesóm, mvagy más nem látja a tweetet, úgy a rádió, akinek írtam, az se??????????????


És vajon miért van ez, mit lehet ellene tenni?


2023. jan. 30. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy csak egy későbbi oldalon listázza ki
2023. jan. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A "legfrissebb"hozzászólásokra kattintanak és nem látják. Próbálták/tuk többször is, hogy kiléptek a profilból, majd be, de úgy se....


Komolyan kérdezem, mi lehet az oka?

2023. jan. 31. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!